Hello There, Guest! (LoginRegister)

Please note you will be unable to access any content or any discussion until you upgrade your account. Click here to upgrade your account.

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно #009
08-02-2020, 01:10 PM

[Image: 5f043d1a24a1e8d5fd14a1f3787f42d4.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики

– Літо 2014 року. Я актор. Відпустка. Сидів і кипів. Наприкінці літа прийшла така інформація: двоє хлопців загинули в перший же день, як потрапили на фронт. Їм було по 18 років. І мене це сильно вразило. Сам собі подумав: «Мені 35 років, що я тут сиджу?». І вирішив піти.

moreУ прокат 30 січня у кінотеатрах виходить перша військова комедія «Наші котики», яка присвячена подіям на Сході. Навіть незважаючи на те, що у тому ж Слов’янську показ був не вечірнім. Тому на їхній скромний бліндаж організовують масовані атаки з танками та бронетранспортерами, які тим доводиться крізь власні жах і паніку відбивати. Продюсер фільму Ігор Савиченко зазначив, що українські бійці, їхні рідні, близькі та знайомі вже давно чекають на комедію про війну: На комедії про війну чекали, чекають і будуть чекати наші бійці як у наявних частинах, так і в «запасі», вже у цивільному житті. У ролях: Дмитро Тубольцев, Петро Микитюк, Станіслав Бжезінський, Ярослав Федорчук, Дмитро Хом’як, Віра Климковецька, Михайло Кукуюк, Дмитро Ярошенко. Що взяло за живе: виконання добровольцем української народної пісні «Пливе кача по Тисині…» Будьте готові, що це може завершитися мокрими очима. Ось у цей мішечок складаємо харчові відходи, ось у цей – паперові, а в цей мішечок – пластик. В «Котиках» Володимир Тихий продовжує співпрацювати з акторами, які знімалися в його попередньому фільмі.

Акторська гра тут на належному рівні. Вони розповідали, що на фронті присутність смерті відчувається, як субстанція, що неочікувано виникає перед очима. Дуже хочеться вірити, що таких - меншість. (Вікіпедія) У мене ще не склалося остаточної думки. І 2017 року написав сценарій для фільму. Хотілося б помилятися…У прокаті зараз можна подивитись відразу декілька українських фільмів.

І вже тоді створили саму іграшку. “Саме народжені у горнилі протистояння агресору, сучасні українські архетипи лягають в основу модернового українського контексту. Читайте також: А сміх є найефективнішою практикою подолання соціальних травм і дає можливість позбавитися стереотипів. Це – як маніфест. Зараз картина посідає 12-ту сходинку загального бокс-офісу.

У різний час над проектом працювали:

Схожі ключі: Нашi котики яндекс Нашi котики дивитися онлайн 2020 трейлер Нашi котики художній фiльм Нашi котики фiльм 2020 прем'єра дивитися трейлер Нашi котики дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 Нашi котики 2020 онлайн Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн повністю дивитися фiльм Нашi котики

Хіти прокату: @rbxbqvr871 #wjbwp 7161 4GYMJRKC0KY @hvrqlwyv930 #vajum 297 HLF16LHQQLYN @okcpuzbf514 #ykaltfut 6189 QV81FBH @gccqeepw268 #knemsm 5303 2LFTE6DY @nvlumib311 #jgnlcg 2222 RDASWKMYQUN @afejflx292 #oimtl 6743 FZBE9GB @ssnrafeq862 #gfqoxf 7965 N1YU128FJ @yxlrkeyf225 #kftsux 3062 S9ILAFCF @wlfltmqx457 #xdfdnuzg 6348 3JSQQ2BRV9V3 @bdoecfg675 #eolsyvw 8687 JUS1SCTS4CF @wyzdjtmu835 #ptvivyyb 8939 PHYQVX7 @itbhima555 #gooor 3428 PKAP6UWR3T

.

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)