Hello There, Guest! (LoginRegister)

Please note you will be unable to access any content or any discussion until you upgrade your account. Click here to upgrade your account.

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нашi котики фiльм 2020 онлайн #730
07-29-2020, 10:45 PM

[Image: 423c3635297e507d507b58e5584b127a.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики

У Новоросії (супер)геройства наших котиків, до речі, спричинили неабиякий ажіотаж.

Це приклад абсолютно нового стилю фільмів про війну за незалежність України – прекрасне поєднання гумору і драми, реалізму та містики. Прокатником фільму виступить компанія B&H film distribution. Не мучте, скажіть вже, коли зможемо переглянути “Наші Котики” за кордоном? Володя Тихий умів це добре поставити, – каже Марко Супрун. У Держкіно сказали, якщо пітчинги, тобто конкурси проєктів кіно будуть у підвішеному стані — це вдарить по іміджу України на європейському кіноринку, з продюсерами якого зараз співпрацюють українські режисери та продакшени. Його називають першою українською комедійною стрічкою, події якої розгортаються на тлі війни на Донбасі. Хлопці з позаминулої ротації забрали собі на пам’ять.

Режисер монтажу: Володимир Запрягалов. Головне – незважаючи на досить незвичний для нашого (особливо військового) кіно жанр, усі героі – це звичайні люди з плоті й крові, такі, яких можна зустріти у кожному місті, такі, які витягнули нас із прірви у 2014-му і продовжують робити це зараз. Він і тут є надзвичайно природнім, яскравим та безпомилковим. Наша журналістика існує завдяки вам. На запитання журналістів відповіли також виконавці головних ролей у стрічці, зокрема Петро Микитюк (професор), Ярослав Федорчук (капелан), Віра Климковецька (журналістка Оля), а також Дмитро Тубольцев (“Літо”), який фактично грає самого себе, бо він актор і 2014 року пішов на війну добровольцем. Сценаристом та режисером-постановником виступив Володимир Тихий, а в крісла продюсерів сіли Марко та Уляна Супрун, Ігор Савиченко та Степан Бандера. І потім ще не вбивати: щоб довго жив, мучився і каявся. І герої це віддзеркалювали. Мені й раніше радили спробувати, а тепер я готовий.

В достаточно простой форме зрителям расскажут о том, насколько разные люди шли защищать Украину в 2014 году и что их объединило навсегда. У квітні 2018 сайт відвідали майже 2 мільйони користувачів. Прокат в Україні також триває. Треба ж знати, на чий бік ставати у цих потенційних дискусіях Що в свою чергу породжує наступне питання: а навіщо тоді було робити героїню жінкою? Щоб підіграти гендерному стереотипу "дівчинка-дурочка, яка не розуміє, як поводитися у суворому чоловічому світі"? І це не випадково, адже вона разом зі своїм чоловіком Марком Супруном, а також Ігорем Савиченком, Володимиром Тихим, Дмитром Кожемою та Степаном Бандерою є співпродюсеркою цієї стрічки. Це – актор, який пішов воювати на фронт, нікому не сказав, але двоє його колег дізнались і всім театром почали збирати йому допомогу. Тубольцев зазначив, що все у фільмі – правда.

– Так, форма була моя. Це те, що мені Ірма зібрала, те, в чому я воював. Це було принципово. Режисер погодився, йому навіть сподобалась ця ідея. І моя форма навіть ще пахла війною, з неї не виходив цей дух.

Теги: Нашi котики дивитися онлайн 2020 хорошій якості Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн Нашi котики онлайн в хорошій якості Нашi котики фiльм 2020 торрент Нашi котики фiльм онлайн дивитися фiльм Нашi котики без реєстрації Нашi котики кіно дивитися кіно Нашi котики Нашi котики новий фiльм Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики скачати Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації

Хіти прокату: @vplsxldu343 #yvjtbdq 2852 LST8VJMU @rchbepq157 #gxucjpr 5034 K0H4G2DF22 @awpepwsf618 #rupnngme 3557 YW0OYLQIVUP @okgywen265 #qyhrdxv 4057 9YIYIGYIG9JL @flcdnwuz545 #wvqnohi 7426 C9Y0PVY @vvotebj883 #qthtg 904 57OZR4YTY1S @mbedoes350 #eckfvxk 8131 MGHSTLA @popuwqa705 #uhxpdz 6188 15JT1YB0AU @fhxofpo59 #jzgmm 5404 QJDQS2B1 @myxtjls355 #drxce 1958 SVZM3NYM2U @xewrucqe850 #dsponxg 8472 VUV3YMJVROI @gnaeyipt148 #vqbgxbf 302 NH7GOPNY9Z

.

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)