Hello There, Guest! (LoginRegister)

Please note you will be unable to access any content or any discussion until you upgrade your account. Click here to upgrade your account.

 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут фiльм онлайн sf
11-29-2020, 01:14 AM
Post: #1
Захар Беркут фiльм онлайн sf
Захар Беркут фiльм онлайн sf

[Image: 86b89d1e920e0f67dc65c8f74cd7b54f.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

Простий, зрозумілий сюжет, який можна перенести куди завгодно: у пострадянське кримінальне середовище 90-х, в Англію часів норманських набігів чи, як у «Захарі Беркуті», – у Карпати XIII століття. Отже, як можна помітити, «Захар Беркут» відійшов від повісті Франка не дуже далеко, як не дуже далеко відійшли від опису сюжету фільму останні два абзаци (частково це було зроблено, щоб обійти деякі спойлери).

Нашестя Монгольської орди на слов'янські землі триває. Фільм Ахтема Сеїтаблаєва та Джона Вінна, як і повість Франка, не можна вважати історичними у прямому сенсі. Будьмо справедливими. Над створенням картини працювала інтернаціональна команда з України, США, Великобританії, Монголії, Казахстану. Бюджет картини склав 75 млн гривень, з них держпідтримка - 30 млн гривень. Але тут ситуацію, як не дивно, врятувала темрява печери, де все відбувалося.

Режисером виступив Ахтем Сеітаблаєв, а в якості співрежисера був задіяний його голлівудський колега Джон Вінн. Але потім виникла ідея зробити фільм у копродукції із США. І все-таки найбільш «кричуще» у «Захарі Беркуті» – це герої. Це цікаво: Нові фільми грудня 2018: найкращі прем'єри місяця Ось це для мене і є «Захар Беркут». Він і оператор Юрій Король – головні люди цього фільму. Цьому успіхові сприяв не тільки величезний, більш ніж стомільйонний, бюджет фільму, але й Роберт Патрік у ролі Захара Беркута, старійшини гірського карпатського села, який майже власноруч зупинив монгольський західний похід 1241 року. У фільмі про боротьбу українців проти нашестя монголів знялися актори з України, США, Великої Британії, Казахстану та Монголії. У центрі історії – Максим (Алекс МакНіколл), молодший син Захара Беркута.

Зазначимо, що офіційний саундтрек до історичного екшену “Захар Беркут” записав гурт “Океан Ельзи”. Він і оператор Юрій Король – головні люди цього фільму. Під час прем’єри відбудуться урочиста церемонія спецпогашення поштової марки “Захар Беркут”, яку Укрпошта вводить в обіг спеціально до виходу фільму, та презентація однойменної ексклюзивної срібної монети від Ощадбанку. І цього достатньо. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення.

Спеціально для історичного екшену було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3 000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду. Над проектом працювали до 40 майстрів, які досліджували історичний одяг та створювали костюми, їм допомагали ремісники з цілої України.ТОВ «Студія «Кінороб» за підтримки Державного агентства України з питань кіно створили повнометражний художній фільм «Захар Беркут» за мотивами однойменної повісті Івана Франка.

ключі: Захар Беркут фiльм Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації кіно Захар Беркут дивитися Захар Беркут 2020 фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 Захар Беркут трейлер Захар Беркут дивитися фiльм онлайн Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут худ фiльм Захар Беркут КиноПоиск фiльм и 2020 Захар Беркут

Хіти прокату: @dopndkz323 #zekgnh 7627 K4XXW6HM7BB7 @tpuaotn365 #kjytg 587 WAD4ZBMCW8A @knugkfre9 #cjxlfj 9322 CAOMW4TQ6A @xeftipb565 #xzplet 2937 ZVJOWZRUAMBV @aojxqved617 #axjanr 3538 UWTXTDGE9XP @iydxgdli789 #vuqgy 8756 3V1P6JPO @svbqoebo390 #yxbqkom 5349 FTRMBH2SB2LW }

.
Quote


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)