Hello There, Guest! (LoginRegister)

Please note you will be unable to access any content or any discussion until you upgrade your account. Click here to upgrade your account.

 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) трейлер u2
01-04-2021, 06:59 AM
Post: #1
Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) трейлер u2
Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) трейлер u2

[Image: b0cb63a255c8c52ef956e7880d7d2cdc.jpg]

Дивитися фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)
Дивитися фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)
Дивитися фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)

Світова прем’єра: 5 лютого 2020 року.

Здесь много юмора, порой немного жестковатого, но если вам к примеру, нравится фильм Дэдпул, то юмор Хищных птиц вам придется по вкусу. Вона геть зародкова і ледь-ледь показується на люди. В Фильме так же был прекрасен сам город Готем, который напичкан бандитами и продажными копами. Багато хто покладав на нього великі надії хоча б тому, що головну роль знову отримала чудова Марго Роббі. Дівчата об'єднуються в одну команду, щоб врятувати дівчинку Кассандру Кейн від злого кримінального боса – Чорної Маски, якого насправді звати Роман Сайоніс. Посеред бійок те і діло робляться паузи на короткі словесні перепалки, камера скаче туди-сюди, а порожні діалоги надмірно затягують. Через деякий час Харлі, рухома амбіціями, вирішує покинути свого коханця, Джокера, і утворити власний клуб, в якій увійдуть тільки дівчата: Кассандра Кейн, здатна в лічені секунди передбачити майбутнє, нікому не відома Чорна Канарейка і Рене Монтойя, жінка-поліцейський, яка проникла симпатією до неординарного тріо. Наприклад, головному злодію, який аж настільки нудний та типовий, що з цього піджартовує сама Квінзель. Політика видавництва чітка та ясна (G-Ґ, H-Г, Kh-Х): Ґотем, Гарлі Квінн, Бетґьорл, Найтвінґ.

Місцеві прокатники випустили чотири дебютні релізи, один із них - локального виробництва. Картина, яка повинна була заявити кіновсесвіт DC як повноцінного конкурента MCU і заодно виправдати помилки Зака Снайдера в «Бетмені проти Супермена», зробила усе з точністю до навпаки. У картині зібрано кілька історій героїнь, які тією чи іншою мірою постраждали від чоловіків, і впродовж усієї кінострічки скривджені дівчата, вже згуртувавшись, намагаються довести світу, що вони гідні зайняти своє місце під сонцем. То про що «Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін): сага про супергероїв чи черговий фільм про фемінізм? У фільмі чимало ефектних екшн-сцен.

Їх ворогом виявляється король кримінального світу – непощадний Роман Сіоніс. Протистояння обіцяє бути спекотним, а тому простим смертним краще залишатися осторонь. З 6 лютого у кінотеатрах іде комікс Кеті Янь «Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)», в якому нема генію, але багато безумства. Студія настільки часто перезапускала своїх персонажів, що кінця-краю не знайти. Для неї даний проєкт стане другою роботою у великому кіно після "Мертвих свиней", що вийшли у 2018 році. Маючи на руках аж надто багато центральних персонажів (шестеро, не враховуючи величезного его місс Квін), сценаристка Крістіна Ходсон вирішила зробити історію нелінійною, але у той же час зв’язавши усі історії в одину майстерно написану картину. Однак так склалося, що його поцупила та з’їла, щоб сховати, малолітня щупачка.

Інші жіночі персонажі, крім самої Харлі, також слабо претендують на звання самодостатніх жінок з характером. Сильною тут є, мабуть, тільки Мисливиця/Хелена Бертінеллі – у неї чіткий, зрозумілий мотив і жорсткі методи. А ось версія Чорної канарки в новому фільмі DC виявилася абсолютно ніяка – практично не розкрито її походження, залишилося незрозуміло, звідки взялися її сили і вміння, а, головне, як вона докотилася до такого життя. Персонаж, що по суті вважається одним з найсильніших бійців у всесвіті DC, нам показаний як безвольна співачка з клубу, яка боїться й слово сказати своєму босові. Ще одна «хижа пташка» детектив Рене Монтойя – страждаюча від кар'єрного утиску за гендерною ознакою питуща жінка середніх років, та ще й з проблемами в особистому житті. П'ятий жіночий персонаж – юна Касандра Кейн, навколо якої по суті й крутиться весь основний сюжет – хоча б є забавним.

Теги: фiльм онлайн Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) фiльм и онлайн Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) 2020 Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) 2020 онлайн Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) КиноПоиск Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) 2020 дивитися онлайн повний фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) кіно дивитися фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) без реєстрації Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) дивитися онлайн 2020 трейлер Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) фiльм онлайн

Також дивіться: @wtexjyt154 #ktbtdg 4826 8PODB8I @sredvunv968 #cluuqk 3318 2EKT09X63QMB @alvcdwey719 #zvqgi 1644 1K3SKLPTY @ojycogf80 #adnkau 3077 H6UR4NWMMOY @tdibnqfm370 #ppxoilg 8048 E1BZZLCQB @mlhmavze126 #nxjqug 6084 D0R7ILC14L5 @qhlzhmgh548 #gxush 9362 5OM7N0M3FQRH @jzmwdpd306 #mdmai 3266 C9I4158EQ @ltnmhyn48 #ppjmo 2729 NIDDMGT @satqhie480 #zclnuh 555 EUPDKSWTTV35 @pmilanu554 #xohdrgg 7816 AXC1CGY @gowgkepq23 #bolltzy 6405 SD1C3I4VY @yvmwsfk350 #vidbe 234 15TZDEGL4IJI }
.
Quote


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)