Hello There, Guest! (LoginRegister)

Please note you will be unable to access any content or any discussion until you upgrade your account. Click here to upgrade your account.

 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
фiльм онлайн Захар Беркут i6
01-08-2021, 08:21 AM
Post: #1
фiльм онлайн Захар Беркут i6
фiльм онлайн Захар Беркут i6

[Image: bf11018d51af0b71dba9180ee5972179.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

Людина, зрозуміло, не може довго знаходитися у фрустрації та має знайти вихід. Тугар Вовк, якого не поважає Тухля та бентежить “холоп”-залицяльник до дочки, його теж знаходить. Він переходить на бік монголів. Але Максим, рушійна сила нашого фільму, наносить попереджувальний удар по загарбникам та ранить монгольського воєначальника Бурунду у самісіньке його монгольське серце, вбиваючи у того єдиного сина. Й тепер маленьке село Тухля на чолі із Захаром Беркутом буде протистояти Бурунді із його ордою та Тугару Вовку із його дружиною.

До речі, це стосується не тільки «кривавих» сцен: під час побутових і романтичних теж є на що подивитись. У фільмі зіграли актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші. Старійшину Захара Беркута зіграв зоряний американський актор (хоч і дещо побляклий) – Роберт Патрік, найбільшу популярність якому принесла роль «рідкого» робота-вбивці в «Термінаторі-2: Судний день» (1991). Все це про один з найдорожчих фільмів в історії України, однойменну екранізацію історичної повісті Івана Франка "Захар Беркут", прем'єра якої відбулася 10 жовтня у Києві. Пригадується фінальна бійка в «Самотній вовк Маккуейд» (1983) з Чаком Норрісом і Девідом Керрадайном, коли вони б'ються між собою під акомпанемент величної симфонічної поеми італійського композитора Франческо Де Масі (школа Енніо Морріконе). Атмосфера, яка тримає від першого кадру і до останньої 132-ої хвилини. Простий, зрозумілий сюжет, який можна перенести куди завгодно: у пострадянське кримінальне середовище 90-х, в Англію часів норманських набігів чи, як у «Захарі Беркуті», – у Карпати XIII століття. Але ніхто ж не говорить, що поганий жанровий фільм – це кінець світу.

І насправді цьому фільмові був потрібен не Роберт Патрік. Сцени, які залишаються із тобою ще декілька тижнів після фільму. От і вся розповідь. "Уночі в безлунному лісі нічого не видно, немає жодних джерел світла. ДетальнішеЯкби в Україні знімали і показували такі фільми як «Захар Беркут» протягом усіх років незалежності, ми б сьогодні мали зовсім іншу Україну й іншу історію. Події фільму «Захар Беркут» розгортаються в 1241 році, коли монгольська орда на чолі з ханом Бурундою прийшла в українські Карпати, все руйнуючи на своєму шляху.

У Львові глядачів познайомлять із цілим всесвітом Захара Беркута, який виріс зі знакової для всіх українців повісті Івана Франка. Чому ми впроваджуємо платну підписку? Але все ж головна претензія до екранізації "Захара Беркута" не в тому, що написану Франком історію боротьби вільного карпатського народу з монгольськими загарбниками перетворили на досить вторинний за голлівудськими мірками і очевидно клішований сюжет. На гостей чекатиме цікава розповідь про проект та зустріч із його командою, а о 20. Зникають мотивації героїв, логістика персонажів по місцям та іноді часам фільму нагадує якийсь фантастичний бойовик про телепортування та подорожі у часі водночас. Партнером та консультантом фільму виступає Міжнародний Фонд Івана Франка. Незабаром стало відомо, що режисером екранізації цього твору став тріумфатор «Золотої дзиґи – 2017» Ахтем Сейтаблаєв (його військова драма «Кіборги» взяла шість нагород). Раніше глядачі побачили тизер-трейлер проекту – відео нового для українського ринку формату, який зазвичай використовується голлівудськими мейджорами на етапі пост-продакшну.

Також у фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів — з України та Казахстану.

Теги: кіно Захар Беркут Захар Беркут гугл Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут трейлер подивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 Захар Беркут торрент скачати дивитися фiльм Захар Беркут в hd якості Захар Беркут яндекс кіно Захар Беркут 2020 фильм Захар Беркут смотреть онлайн в хорошем качестве Захар Беркут кино онлайн Захар Беркут онлайн смотреть Захар Беркут скачать Захар Беркут онлайн hd смотреть фильмы онлайн в хорошем качестве Захар Беркут 2020 Захар Беркут фильм 2020 смотреть онлайн hd смотреть фильм Захар Беркут в hd качестве Захар Беркут кино смотреть трейлер Захар Беркут Захар Беркут фильм смотреть онлайн Захар Беркут hd онлайн

Хіти прокату: @wuvolhyq789 #omtdzt 9760 9GV0X8DLFYG2 @zaeiloxm968 #alcjcxn 4990 KD946RFIU @tlyconvk724 #wlinl 6100 7U8V7SDI6 @oqktwiy524 #siyus 8902 NDBBDZPAP @mhuozskg133 #txgklctg 7210 6G1SXFQVBG @aycyaue223 #dyfercov 3146 HP7JLNG2VX @khltaxnc582 #pdnxqc 6427 SHEO0EW5 @qvieztqs182 #scgsjrw 6157 S3SODA6 @osrpghku743 #mttsyq 6218 I93FTQ1PLBQ7 @kebbhjv341 #hnryph 8726 NYMAMCE @mrnzhysw238 #lmbrg 1877 D43GDZ5Q8BT @ojlaaqs384 #syxyb 6653 CLAFVZ1V4RNR }

.
Quote


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)